به سایت اتحادیه انجمن های انرژی خوش آمدید

هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت و فناوری انرژی

هفتمین کنفرانس بین المللی فناوری و مدیریت انرژی درشهریور ماه 1400 به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی، با همکاری مرکز تحقیقات مدیریت انرژی این دانشگاه و با حمایت انجمن انرژی ایران برگزار خواهد شد.

این کنفرانس بین المللی به عنوان گردهمایی بزرگ متخصصان و فعالان حوزه­ های مختلف انرژی از سراسر کشور و جهان، فرصتی مناسب برای ارائه دستاورد­های علمی جدید و به‌روز پژوهشگران در دانشگاه­ ها، مراکز تحقیقاتی و شرکت‌­های دانش بنیان می‌­باشد. همچنین فرصت بسیار مناسبی است برای بررسی چالش­ های پیش‌رو در حوزه­ های مختلف فناوری و مدیریت انرژی از جمله فناوری­ های بهره‌برداری از انرژی­ های تجدید‌پذیر؛ فناوری ­های نوین تبدیل و ذخیره انرژی؛ پیوند آب، انرژی و محیط زیست؛ بهینه‌سازی انرژی، گرمایش جهانی،  صنایع نفت، گاز و پتروشیمی؛ اقتصاد انرژی و ... .

از تمام پژوهشگران، متخصصان، فناوران و علاقمندان فعال در حوزه­ های مختلف فناوری و مدیریت انرژی از رشته‌های مختلف علوم و مهندسی از سراسر ایران و جهان دعوت می‌­شود تا آخرین دستاوردهای پژوهشی، صنعتی و فناورانه در زمینه ­های اصلی کنفرانس را ازطریق سایت و سامانه ثبت نام به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

لینک خبر

عضویت در خبرنامه ایمیلی و پیامکی انجمن های انرژی ایران

با عضویت رایگان در خبرنامه، از جدیدترین اخبار، اطلاعیه ها، کنفرانس ها و همایش ها و اطلاعات حوزه انرژی باخبر شوید.

لطفا این فیلد را به درستی پر کنید
لطفا این فیلد را به درستی پر کنید.
لطفا این فیلد را به درستی پر کنید.
لطفا این فیلد را به درستی پر کنید.
لطفا این فیلد را به درستی پر کنید
لطفا این فیلد را به درستی پر کنید.
لطفا این فیلد را به درستی پر کنید.
کد امنیتی جدید لطفا این فیلد را به درستی پر کنید.

اتحادیه انجمن های انرژی ایران

اتحادیه انجمن های علوم انرژی ایران، موسسه ­ای غیرانتفاعی است که با کسب مجوز از معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه­ های علمی، پژوهشی و فنی فعالیت می­کند.
اطلاعات تماس

آدرس: شهرک غرب انتهای غربی دادمان پژوهشگاه نیرو

تلفن: ۸۸۰۸۳۳۷۹

نمابر: ۸۸۰۸۳۳۸۲